Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
25.4. 17:30
AF121
SKP F-M B - Hranice B
26 : 24
22.3. 17:30
AF101
Hlučín - Rožnov p.R.
24 : 38
7.3. 16:00
AF087
MHK Karviná - Ostrava
22 : 30
22.2. 10:00
AF078
Rožnov p.R. - Zubří B
33 : 28
15.2. 10:00
AF070
Polanka - V. Bystřice
25 : 23
6.12. 16:00
AF061
MHK Karviná - Hranice B
24 : 23
23.11. 10:00
AF053
Polanka - Zubří B
35 : 29
9.11. 18:00
AF038
Hlučín - Vsetín
26 : 22
18.10. 14:45
AF025
Vsetín - Hranice B
29 : 23
5.10. 10:00
AF013
Rožnov p.R. - Hranice B
24 : 18
21.9. 17:00
AF005
Hlučín - Šumperk
28 : 33
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG121
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 29
26.10. 17:00
AG035
Karviná - Handball KP Brno
32 : 27
2.liga starší dorostenci M
21.2. 14:00
AI078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
25 : 26
15.2. 14:00
AI070
Polanka - V. Bystřice
38 : 24
23.11. 14:00
AI053
Polanka - HK Ivančice
20 : 32
18.10. 12:45
AI025
Vsetín - Litovel
24 : 28
4.10. 14:00
AI013
Rožnov p.R. - Litovel
27 : 28
1.liga mladší dorostenci
23.4. 17:00
AJ121
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 30
26.10. 15:00
AJ035
Karviná - D.Králové
42 : 27
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 15:00
AL111
Třinec - HK Ivančice
27 : 41
21.2. 12:00
AL078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
27 : 32
15.2. 12:00
AL070
DTJ Polanka - V. Bystřice
22 : 34
23.11. 12:00
AL053
DTJ Polanka - HK Ivančice
36 : 25
4.10. 12:00
AL013
Rožnov p.R. - Litovel
26 : 23
Český pohár žen
14.9. 15:00
AN018
Karviná - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žáků
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 15:00
AO108
Zubří A - Jičín
24 : 16
1.3. 13:00
AO106
Strakonice - Zubří A
17 : 30
1.3. 11:00
AO104
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.