Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.4. 17:00
AB125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
28.2. 15:30
AB084
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
2.liga muži JM
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
28.3. 17:00
AE106
Ivančice - Telnice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
25.4. 15:00
AG125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
17 : 34
19.4. 15:00
AG118
Karviná - Dukla
26 : 27
2.liga starší dorostenci Č
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
2.liga starší dorostenci M
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL106
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AM042
Sokol II.Prostějov - Vsetín
22 : 29
Český pohár žen
27.10. 18:45
AN023
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
1.liga ženy
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
31.1. 16:00
AR095
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
Liga starší dorostenky Č sk.B
22.11. 13:00
AUB025
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
39 : 38
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
17 : 32
1.liga mladší dorostenky
22.3. 10:00
AV027
Zlín - Poruba
28 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
LOLK muži
26.10. 10:45
OA037
Žeravice - Val.Meziříčí
24 : 23
Moravská liga
26.10. 09:00
OB045
Žeravice - Házená Uničov
28 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.