Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.4. 17:00
AB125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
28.2. 15:30
AB084
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
2.liga muži JM
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
28.3. 17:00
AE106
Ivančice - Telnice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
25.4. 15:00
AG125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
17 : 34
19.4. 15:00
AG118
Karviná - Dukla
26 : 27
2.liga starší dorostenci Č
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
2.liga starší dorostenci M
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL106
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AM042
Sokol II.Prostějov - Vsetín
22 : 29
Český pohár žen
27.10. 18:45
AN023
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
1.liga ženy
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
31.1. 16:00
AR095
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
Liga starší dorostenky Č sk.B
22.11. 13:00
AUB025
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
39 : 38
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
17 : 32
1.liga mladší dorostenky
22.3. 10:00
AV027
Zlín - Poruba
28 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
LOLK muži
26.10. 10:45
OA037
Žeravice - Val.Meziříčí
24 : 23
Moravská liga
26.10. 09:00
OB045
Žeravice - Házená Uničov
28 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.