Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
15.2. 11:30
AI067
Litovel - HK Ivančice
25 : 19
29.11. 15:00
AI055
Litovel - Olomouc
22 : 22
19.10. 17:00
AI027
Přerov - HK Ivančice
26 : 39
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 09:30
AL067
Litovel - HK Ivančice
30 : 36
29.11. 13:00
AL055
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
8.2. 17:30
AO060
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
8.2. 15:30
AO058
Zubří A - Náchod
24 : 15
8.2. 13:30
AO056
V. Bystřice - Zubří A
20 : 27
8.2. 11:30
AO054
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
8.2. 09:30
AO052
Zubří A - Pardubice
26 : 11
Žákovská liga starších žaček
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
28.2. 14:00
AP107
Bohunice - Háje
8 : 13
28.2. 12:20
AP105
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
28.2. 10:40
AP103
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
13 : 21
28.2. 09:50
AP102
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2.liga ženy M-B
12.4. 16:00
ATB034
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
26 : 33
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
Liga starší dorostenky M sk.C
23.11. 12:30
AUC033
HK Veselí n.M. - Olomouc
32 : 38
18.10. 10:00
AUC016
Zlín - HK Hodonín
34 : 21
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 12:00
AVC010
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
22 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 13:45
AVD010
Olomouc - Karviná
41 : 16
2.liga mladší dorostenky M
8.3. 16:00
AVF021
SKH Velká n.V. - Bohunice
26 : 15
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
28.2. 18:00
AVF017
SKH Velká n.V. - DHK Pardubice
36 : 24
LOLK muži
1.11. 11:00
OA044
Val.Meziříčí - Droždín
20 : 30
12.10. 10:30
OA027
Dřevohostice - Uničov A
19 : 17
11.10. 15:00
OA029
Droždín - Uh.Hradiště
35 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.