Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
15.2. 11:30
AI067
Litovel - HK Ivančice
25 : 19
29.11. 15:00
AI055
Litovel - Olomouc
22 : 22
19.10. 17:00
AI027
Přerov - HK Ivančice
26 : 39
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 09:30
AL067
Litovel - HK Ivančice
30 : 36
29.11. 13:00
AL055
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
8.2. 17:30
AO060
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
8.2. 15:30
AO058
Zubří A - Náchod
24 : 15
8.2. 13:30
AO056
V. Bystřice - Zubří A
20 : 27
8.2. 11:30
AO054
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
8.2. 09:30
AO052
Zubří A - Pardubice
26 : 11
Žákovská liga starších žaček
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
28.2. 14:00
AP107
Bohunice - Háje
8 : 13
28.2. 12:20
AP105
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
28.2. 10:40
AP103
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
13 : 21
28.2. 09:50
AP102
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2.liga ženy M-B
12.4. 16:00
ATB034
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
26 : 33
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
Liga starší dorostenky M sk.C
23.11. 12:30
AUC033
HK Veselí n.M. - Olomouc
32 : 38
18.10. 10:00
AUC016
Zlín - HK Hodonín
34 : 21
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 12:00
AVC010
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
22 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 13:45
AVD010
Olomouc - Karviná
41 : 16
2.liga mladší dorostenky M
8.3. 16:00
AVF021
SKH Velká n.V. - Bohunice
26 : 15
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
28.2. 18:00
AVF017
SKH Velká n.V. - DHK Pardubice
36 : 24
LOLK muži
1.11. 11:00
OA044
Val.Meziříčí - Droždín
20 : 30
12.10. 10:30
OA027
Dřevohostice - Uničov A
19 : 17
11.10. 15:00
OA029
Droždín - Uh.Hradiště
35 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.