Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
15.2. 11:30
AI067
Litovel - HK Ivančice
25 : 19
29.11. 15:00
AI055
Litovel - Olomouc
22 : 22
19.10. 17:00
AI027
Přerov - HK Ivančice
26 : 39
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 09:30
AL067
Litovel - HK Ivančice
30 : 36
29.11. 13:00
AL055
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
8.2. 17:30
AO060
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
8.2. 15:30
AO058
Zubří A - Náchod
24 : 15
8.2. 13:30
AO056
V. Bystřice - Zubří A
20 : 27
8.2. 11:30
AO054
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
8.2. 09:30
AO052
Zubří A - Pardubice
26 : 11
Žákovská liga starších žaček
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
28.2. 14:00
AP107
Bohunice - Háje
8 : 13
28.2. 12:20
AP105
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
28.2. 10:40
AP103
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
13 : 21
28.2. 09:50
AP102
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2.liga ženy M-B
12.4. 16:00
ATB034
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
26 : 33
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
Liga starší dorostenky M sk.C
23.11. 12:30
AUC033
HK Veselí n.M. - Olomouc
32 : 38
18.10. 10:00
AUC016
Zlín - HK Hodonín
34 : 21
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 12:00
AVC010
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
22 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 13:45
AVD010
Olomouc - Karviná
41 : 16
2.liga mladší dorostenky M
8.3. 16:00
AVF021
SKH Velká n.V. - Bohunice
26 : 15
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
28.2. 18:00
AVF017
SKH Velká n.V. - DHK Pardubice
36 : 24
LOLK muži
1.11. 11:00
OA044
Val.Meziříčí - Droždín
20 : 30
12.10. 10:30
OA027
Dřevohostice - Uničov A
19 : 17
11.10. 15:00
OA029
Droždín - Uh.Hradiště
35 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy ČR - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.