Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
22.3. 17:00
AE099
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
21.9. 09:30
AE002
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
1.liga starší dorostenci
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
12.4. 12:30
AI111
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
19 : 34
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
19.10. 15:00
AI029
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
8.11. 12:30
AL038
KP Brno - Sokol Juliánov
35 : 28
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
2.liga ženy M jih
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
25.10. 15:00
AVC013
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 15
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.