Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
29.3. 18:00
AE104
Juliánov - Brno B
35 : 34
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
21.2. 19:00
AE075
Brno B - Hustopeče
31 : 27
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 17:00
AE011
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
31 : 25
1.liga starší dorostenci
21.2. 14:30
AG075
Handball KP Brno - Talent Plzeň
30 : 35
4.10. 14:30
AG016
Handball KP Brno - Ostrava
25 : 30
2.liga starší dorostenci M
15.2. 10:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
23.11. 15:00
AI051
Sokol Telnice - Vsetín
38 : 26
15.11. 15:00
AI045
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 15:00
AL121
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
19.4. 14:30
AL115
KP Brno - Litovel
27 : 37
29.3. 16:00
AL104
Sokol Juliánov - KP Brno
29 : 27
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
21.2. 12:30
AL075
KP Brno - DTJ Polanka
29 : 22
15.11. 13:00
AL045
HK Ivančice - Třinec
43 : 25
4.10. 12:30
AL016
KP Brno - Ostrava
31 : 34
27.9. 15:00
AL011
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
34 : 30
Český pohár žen
3.9. 20:00
AN001
HK Ivančice - HK Hodonín
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.