Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č sk B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC127
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
26.4. 17:00
AC126
Sokol Kobylisy - Zruč n.S.
29 : 20
18.4. 17:00
AC116
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
29.3. 17:00
AC107
VŠ Plzeň - Košutka
18 : 18
29.3. 15:00
AC103
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
26.10. 17:30
AC033
VŠ Plzeň - S.Vršovice
17 : 25
26.10. 15:30
AC031
Starý Plzenec - Milevsko
43 : 12
18.10. 18:00
AC027
Zruč n.S. - Bohemians
30 : 38
2.liga muži SVČ
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
21.9. 16:00
AD003
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 23
1.liga starší dorostenci
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
21.9. 14:00
AG003
HK Lovosice - Ostrava
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH116
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
22.2. 17:00
AH073
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
26 : 15
1.liga mladší dorostenci
21.9. 12:00
AJ003
HK Lovosice - Zlín
35 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 16:00
AK027
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
34 : 26
Český pohár mužů
17.9. 20:30
AM035
Praha 4 - Chodov
32 : 17
1.liga starší dorostenky
10.5. 14:30
AU048
SVŠ Plzeň - Zlín
25 : 33
12.4. 16:00
AU035
Písek - SVŠ Plzeň
34 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
12.4. 18:00
AVE035
Písek - Loko Č.Budějovice
36 : 16
Přebor Prahy mužů
6.10. 20:00
BA027
Tamburello - Sparta
22 : 17
21.9. 19:30
BA014
Čambavamba - Sorry HáK
26 : 24
Přebor Prahy žen
24.11. 18:45
BB012
Mělník - Radlice
11 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
30 : 25
video
online
Házená J.Hradec - Slavia
20 : 27
video
online
Písek - H.Brod
34 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
9
0
1
301 : 205
18
2
Písek
10
7
1
2
290 : 235
15
3
Sokol V. Meziříčí
10
4
1
5
281 : 295
9
4
H.Brod
10
4
0
6
282 : 302
8
5
Házená J.Hradec
10
3
0
7
243 : 279
6
6
Kobylisy
10
2
0
8
241 : 322
4
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
85
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
80
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
17
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
18
Natalie Zemanová
Sokol Písek
14
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.