Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC127
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
26.4. 17:00
AC126
Sokol Kobylisy - Zruč n.S.
29 : 20
18.4. 17:00
AC116
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
29.3. 17:00
AC107
VŠ Plzeň - Košutka
18 : 18
29.3. 15:00
AC103
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
8.3. 16:00
AC086
S.Vršovice - Milevsko
43 : 15
9.11. 18:00
AC040
S.Vršovice - Bohemians
22 : 23
18.10. 18:00
AC027
Zruč n.S. - Bohemians
30 : 38
2.liga muži SVČ
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
5.10. 12:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 20
21.9. 16:00
AD003
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 23
1.liga starší dorostenci
21.9. 14:00
AG003
HK Lovosice - Ostrava
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 15:00
AH116
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
22.2. 17:00
AH073
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
26 : 15
1.liga mladší dorostenci
21.9. 12:00
AJ003
HK Lovosice - Zlín
35 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
8.3. 14:00
AK086
S.Vršovice - Loko Louny
19 : 34
29.11. 15:30
AK060
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 26
9.11. 14:00
AK040
S.Vršovice - Náchod
23 : 25
21.10. 18:45
AK033
Lokomotiva Vršovice - S.Vršovice
23 : 25
18.10. 16:00
AK027
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
34 : 26
Český pohár mužů
17.9. 20:30
AM035
Praha 4 - Chodov
32 : 17
2.liga ženy Č
8.3. 18:00
AS086
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 25
9.11. 16:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
18 : 19
5.10. 14:00
AS013
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
1.liga starší dorostenky
10.5. 14:30
AU048
SVŠ Plzeň - Zlín
25 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 18:00
AUA026
Astra Praha - S.Vršovice
21 : 26
2.liga starší dorostenky Č
23.5. 12:30
AUE053
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
Liga mladší dorostenky Č sk.A
5.10. 10:00
AVA007
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
23 : 19
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 14:30
AVE053
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
Přebor Prahy mužů
6.10. 20:00
BA027
Tamburello - Sparta
22 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.