Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
18.4. 10:00
AC118
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
15.3. 17:00
AC094
VŠ Plzeň - Sokol Kobylisy
19 : 24
15.3. 15:00
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
42 : 22
22.2. 17:00
AC074
Sokol Kobylisy - Košutka
22 : 24
28.9. 19:00
AC012
Bohemians - Sezimovo Ústí
20 : 21
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD124
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
26 : 43
12.4. 17:00
AD109
1.HC Pardubice - Jablonec
25 : 21
28.3. 15:00
AD103
Jablonec - Liberec
29 : 23
14.3. 17:30
AD093
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 17
7.3. 10:30
AD087
Kolín - 1.HC Pardubice
31 : 23
1.3. 15:00
AD081
Ml. Boleslav - Liberec
33 : 27
15.2. 17:00
AD069
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
25 : 24
23.11. 17:00
AD054
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
23 : 24
16.11. 15:00
AD044
Ml. Boleslav - Loko Louny
36 : 23
18.10. 17:00
AD030
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
28 : 34
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 12:00
AH118
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
26 : 28
28.3. 13:00
AH103
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
28 : 42
1.liga mladší dorostenci
6.12. 12:00
AJ063
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
25.4. 13:00
AK124
TJ Sokol Bělá p.B. - HK B Most
19 : 21
12.4. 15:00
AK109
1.HC Pardubice - Chrudim
34 : 17
7.3. 13:00
AK087
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
28 : 39
15.2. 15:00
AK069
1.HC Pardubice - HK B Most
23 : 31
23.11. 15:00
AK054
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
50 : 26
18.10. 15:00
AK030
TJ Sokol Bělá p.B. - Loko Louny
13 : 23
12.10. 17:00
AK019
Chrudim - TJ Sokol Bělá p.B.
13 : 31
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AM038
Turnov - Náchod
15 : 19
Žákovská liga starších žáků
22.3. 15:30
AO198
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
22.3. 14:30
AO197
Chodov - HK B Most
23 : 22
22.3. 11:30
AO194
Chodov - TJ Sokol Centrum Haná
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 1-2 - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
video
online
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
video
online
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
24.5. 11:30
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
27.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.