Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adam Burďák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:00
AI127
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
15.2. 11:30
AI067
Litovel - HK Ivančice
25 : 19
29.11. 15:00
AI055
Litovel - Olomouc
22 : 22
19.10. 17:00
AI027
Přerov - HK Ivančice
26 : 39
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:00
AL127
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
22.3. 10:30
AL099
TJ Sokol Luhačovice - Sokol V. Meziříčí
33 : 41
8.3. 10:30
AL086
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
25 : 29
15.2. 09:30
AL067
Litovel - HK Ivančice
30 : 36
29.11. 13:00
AL055
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
Žákovská liga starších žaček
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
28.2. 14:00
AP107
Bohunice - Háje
8 : 13
28.2. 12:20
AP105
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
28.2. 10:40
AP103
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
13 : 21
28.2. 09:50
AP102
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2.liga ženy M-B
12.4. 16:00
ATB034
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
26 : 33
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
Liga mladší dorostenky M sk.C
19.10. 12:00
AVC010
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
22 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.D
19.10. 13:45
AVD010
Olomouc - Karviná
41 : 16
2.liga mladší dorostenky M
8.3. 16:00
AVF021
SKH Velká n.V. - Bohunice
26 : 15
28.2. 18:00
AVF017
SKH Velká n.V. - DHK Pardubice
36 : 24
LOLK muži
11.4. 17:00
OA051
Holešov - Tatran Litovel B
29 : 33
20.9. 14:00
OA014
Uh.Hradiště - Val.Meziříčí
27 : 22
LOLK mladší žáci - jaro
12.4. 14:00
OG006
V. Bystřice - Házená Uničov
41 : 5
ZL starší žáci
13.9. 17:00
ZC012
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 33
ZL mladší žactvo I podzim
12.10. 09:30
ZDA027
Napajedla_ch - Luhačovice_ch
17 : 21
20.9. 12:00
ZDA014
U.Hradiště_ch - Zlín A_d
19 : 19
ZL mladší žactvo I jaro
30.5. 09:00
ZDAJ040
U.Hradiště_ch - Vsetín A_ch
27 : 26
ZL mladší žactvo II jaro
30.5. 11:00
ZDBJ044
Kunovice_d - Bystřice p.H. A_ch
15 : 13
26.4. 10:00
ZDBJ020
Zlín B_d - Kunovice_d
18 : 27
26.4. 08:45
ZDBJ021
Zlín B_ch - Bystřice p.H. B_ch
22 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7 - výsledky
video
online
Veselí nad Moravou - HC Zlín
18 : 22
video
online
HC Zlín - Sokol Písek
26 : 23
video
online
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
25 : 25
video
online
HC Zlín - Veselí nad Moravou
28 : 32
video
online
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
video
online
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
32 : 21
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.