Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marek Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.7.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
9.5. 16:30
AF130
Vsetín - Polanka
32 : 38
22.3. 17:00
AF099
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
26.10. 13:00
AF033
SKP F-M B - L.Zubří
29 : 23
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
1.liga starší dorostenci
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
26.10. 17:00
AG033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:30
AI130
Vsetín - Polanka
28 : 18
1.liga mladší dorostenci
26.10. 15:00
AJ033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 37
2.liga mladší dorostenci M
26.4. 14:30
AL124
Třinec - Sokol Juliánov
33 : 34
6.12. 10:00
AL065
Ostrava - Rožnov p.R.
28 : 20
18.10. 17:00
AL030
Třinec - DTJ Polanka
16 : 35
2.liga ženy M-A
28.3. 16:00
ATA031
Karviná - DHK Pardubice
22 : 20
28.2. 13:00
ATA020
Karviná - HK Ivančice
23 : 18
2.liga ženy M-sever
14.10. 18:00
ATD012
Paskov - Ostrava
19 : 19
Liga starší dorostenky M sk.C
1.11. 09:00
AUC023
Zlín - HK Veselí n.M.
26 : 30
Liga mladší dorostenky M sk.D
1.11. 13:30
AVD018
SKH Velká n.V. - Zábřeh
30 : 16
2.liga mladší dorostenky M
28.3. 14:00
AVF031
Karviná - DHK Pardubice
24 : 18
MSL muži
24.5. 10:00
NA076
Trnávka - Krmelín
26 : 19
26.4. 12:30
NA060
Třinec - Orlová "B"
34 : 14
2.11. 14:30
NA039
Suchdol n/O - Orlová "B"
33 : 18
Moravskoslezská liga mladší žačky
26.4. 11:00
NK096
TJ TŽ Třinec - Karviná
19 : 23
ZL mladší žactvo II jaro
22.3. 10:30
ZDBJ062
L.Zubří_d - Zlín B_d
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.