Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
Rozpis soutěže
2.liga ženy MB
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
8.5. 17:00
AA196
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
19.4. 11:00
AA174
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
11.4. 18:00
AA179
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
28.3. 18:00
AA154
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
7.3. 18:00
AA125
Sokol Přerov - Cement Hranice
26 : 37
14.2. 17:00
AA104
Tatran Litovel - A.S.A. Lovosice
24 : 35
7.2. 17:30
AA097
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
23 : 32
13.12. 17:00
AA085
KP Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.12. 16:00
AA083
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
34 : 30
26.11. 18:00
AA069
Dukla Praha - Tatran Litovel
35 : 26
9.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - Sokol Přerov
35 : 15
25.10. 18:00
AA046
Gumárny Zubří - Sokol Přerov
43 : 26
11.10. 18:00
AA033
Ronal Jičín - Sokol Přerov
30 : 15
28.9. 10:30
AA019
M.A.T. Plzeň - KP Brno
23 : 20
14.9. 17:00
AA011
Ronal Jičín - Tatran Litovel
20 : 18
1.liga muži
21.9. 15:00
AB003
Chodov - Bohunice
27 : 23
2.liga muži SVČ
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
1.liga starší dorostenci
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
19.9. 17:30
AG005
Dukla - Handball KP Brno
30 : 21
1.liga mladší dorostenci
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM074
Cement Hranice - KP Brno
33 : 26
12.9. 20:30
AM032
Bohemians - Loko Louny
23 : 30
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN029
J.Hradec - Veselí n.M.
31 : 37
W.H.I.L.
16.5. 15:00
AW153
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
4.4. 18:00
AW122
Slavia Praha - Slávia Partizánske
37 : 30
14.3. 15:00
AW125
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
35 : 16
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
14.1. 17:30
AW065
Slavia Praha - Veselí nad Moravou
29 : 22
21.11. 18:00
AW051
Sokol Písek - Sokol Poruba
19 : 32
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-Jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - HK Hodonín
16 : 32
video
online
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
10
8
0
2
255 : 184
16
2
HK Hodonín
10
8
0
2
324 : 198
16
3
SK Velká Bystřice
10
7
0
3
295 : 261
14
4
Ostrava
10
4
0
6
248 : 288
8
5
L.Zubří
10
3
0
7
228 : 278
6
6
TJ Nový Jičín
10
0
0
10
175 : 316
0
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
102
Simona Višňovská
HK Hodonín
75
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
29
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
23
Daniela Miková
HC Ostrava
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Malá
Tatran Bohunice
22
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
20
Daniela Miková
HC Ostrava
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.