Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
8.5. 17:00
AA196
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
19.4. 11:00
AA174
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
11.4. 18:00
AA179
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
28.3. 18:00
AA154
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
7.3. 18:00
AA125
Sokol Přerov - Cement Hranice
26 : 37
14.2. 17:00
AA104
Tatran Litovel - A.S.A. Lovosice
24 : 35
7.2. 17:30
AA097
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
23 : 32
13.12. 17:00
AA085
KP Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.12. 16:00
AA083
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
34 : 30
26.11. 18:00
AA069
Dukla Praha - Tatran Litovel
35 : 26
9.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - Sokol Přerov
35 : 15
25.10. 18:00
AA046
Gumárny Zubří - Sokol Přerov
43 : 26
11.10. 18:00
AA033
Ronal Jičín - Sokol Přerov
30 : 15
28.9. 10:30
AA019
M.A.T. Plzeň - KP Brno
23 : 20
14.9. 17:00
AA011
Ronal Jičín - Tatran Litovel
20 : 18
1.liga muži
21.9. 15:00
AB003
Chodov - Bohunice
27 : 23
2.liga muži SVČ
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
1.liga starší dorostenci
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
19.9. 17:30
AG005
Dukla - Handball KP Brno
30 : 21
1.liga mladší dorostenci
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM074
Cement Hranice - KP Brno
33 : 26
12.9. 20:30
AM032
Bohemians - Loko Louny
23 : 30
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN029
J.Hradec - Veselí n.M.
31 : 37
W.H.I.L.
16.5. 15:00
AW153
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
4.4. 18:00
AW122
Slavia Praha - Slávia Partizánske
37 : 30
14.3. 15:00
AW125
Sokol Písek - ŠKP Bratislava
35 : 16
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
14.1. 17:30
AW065
Slavia Praha - Veselí nad Moravou
29 : 22
21.11. 18:00
AW051
Sokol Písek - Sokol Poruba
19 : 32
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 1-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 12
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 24
video
online
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
17 : 33
video
online
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
video
online
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
10.5. 18:00
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
13.5. 17:30
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.