Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
30.11. 10:30
AE055
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 27
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
2.liga muži SM
12.10. 12:00
AF019
Hranice B - Šumperk
30 : 21
2.liga starší dorostenci M
6.12. 18:00
AI063
Slavia Fatra Napajedla - V. Bystřice
28 : 39
8.11. 10:30
AI038
Přerov - Vsetín
27 : 33
Český pohár mužů
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
30.8. 16:00
AM027
Žeravice - Maloměřice
18 : 21
Liga starší dorostenky M sk.C
15.11. 12:30
AUC032
HK Veselí n.M. - HC Ostrava
47 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
29.11. 13:00
LH057
SHC Maloměřice - Hustopeče
16 : 20
LOLK muži
13.9. 11:30
OA006
Tatran Litovel B - Holešov
34 : 28
LOLK starší žáci
9.11. 10:30
OC045
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
40 : 13
2.11. 09:30
OC037
Žeravice - Šumperk
37 : 5
18.10. 12:30
OC031
V. Bystřice - Litovel
41 : 11
12.10. 09:00
OC030
Hranice - V. Bystřice
20 : 44
27.9. 09:30
OC017
Šumperk - STM Olomouc
2 : 54
20.9. 12:00
OC013
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 28
13.9. 10:00
OC006
Litovel - STM Olomouc
21 : 31
LOLK mladší žáci
9.11. 09:00
OD038
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Uničov
17 : 12
8.11. 15:00
OD037
Litovel - Horka nad Moravou
24 : 17
1.11. 14:00
OD030
Žeravice - STM Olomouc 2002
8 : 23
18.10. 10:30
OD025
V. Bystřice - Litovel
18 : 13
12.10. 10:30
OD024
Hranice - V. Bystřice
17 : 27
20.9. 10:30
OD011
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
22 : 9
13.9. 09:00
OD005
Litovel - STM Olomouc 2002
8 : 21
LOLK mladší žactvo
1.11. 16:00
OE030
STM Olomouc 2003 - Senice na Hané
19 : 9
18.10. 09:00
OE025
Velká Bystřice B - DHK Litovel
8 : 15
ZL starší žačky
2.11. 11:00
ZE045
Žeravice - Zlín A
21 : 27
4.10. 10:15
ZE028
Zora Olomouc - ZŠ Holečkova
24 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.