Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 11:00
AC131
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
18.4. 10:00
AC118
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
12.4. 17:00
AC111
Košutka - Bohemians
32 : 25
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
30.11. 17:00
AC058
Chodov B - Košutka
24 : 24
26.10. 17:00
AC036
Chodov B - Č.Budějovice
27 : 25
11.10. 18:00
AC021
Třeboň - Sokol Kobylisy
49 : 26
2.liga muži SVČ
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
1.3. 17:00
AD083
Loko Louny - Kolín
33 : 29
22.2. 16:00
AD077
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 18
3.12. 19:00
AD062
Slavia - Libčice n. Vlt.
19 : 26
23.11. 17:00
AD054
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
23 : 24
19.10. 16:00
AD027
Libčice n. Vlt. - Praha 4
28 : 25
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
5.10. 16:00
AD016
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
39 : 22
1.liga starší dorostenci
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
22.2. 14:00
AG077
HK Lovosice - Frýdek-Místek
38 : 23
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 09:00
AH131
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
18.4. 12:00
AH118
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
26 : 28
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
11.4. 10:30
AH112
TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 24
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
26.10. 13:00
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
33 : 26
11.10. 16:00
AH021
Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
13 : 32
20.9. 14:00
AH001
Náchod - ELP Jablonec
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
22.2. 12:00
AJ077
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 13:00
AK114
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
28 : 25
29.3. 14:00
AK107
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 23
1.3. 14:30
AK083
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41 : 21
15.2. 14:00
AK068
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.