Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
28.3. 19:30
AA135
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
21.2. 16:00
AA114
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
19 : 17
20.12. 16:30
AA095
Dukla Praha - Sokol Přerov
43 : 16
7.12. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
5.11. 18:00
AA049
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
7.10. 18:00
AA031
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 18:00
AA023
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
31 : 29
6.9. 17:00
AA005
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 26
2 liga muži JZČ
21.9. 18:00
AC001
Bohemians - Starý Plzenec
24 : 32
2.liga muži SVČ
8.3. 17:00
AD088
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
23 : 16
1.liga starší dorostenci
25.4. 14:00
AG124
Dukla - HK Lovosice
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
25.4. 12:00
AJ124
Dukla - HK Lovosice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 16:00
AK101
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
Český pohár mužů
7.9. 17:00
AM005
Bohemians - Ústí n.L.
25 : 24
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Žákovská liga starších žaček
8.2. 12:40
AP064
SKH Velká n.V. - DHK B Most
20 : 23
8.2. 11:40
AP063
Zlín A - J.Hradec
20 : 13
8.2. 10:00
AP062
Zlín A - SKH Velká n.V.
18 : 13
8.2. 09:00
AP061
J.Hradec - DHK B Most
19 : 13
1.liga ženy
25.10. 14:00
AR031
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 17
2.liga ženy Č
7.12. 14:00
AS065
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
W.H.I.L.
1.4. 17:00
AW087
HC Zlín - Slavia Praha
21 : 19
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.