Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adriana Baronová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
1.liga mladší dorostenci
15.3. 13:00
AJ093
Zubří - D.Králové
43 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.9. 14:30
AL008
Třinec - Sokol II.Prostějov
29 : 32
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM017
Hlučín - Rožnov p.R.
28 : 26
Žákovská liga starších žáků
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 11:45
AO214
Karviná A - Strakonice
27 : 12
2.liga ženy M-A
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
8.11. 09:30
ATD021
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 09:00
AUC015
Poruba - HC Ostrava
33 : 12
5.10. 14:00
AUC011
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 24
21.9. 13:00
AUC001
Poruba - Olomouc
23 : 30
2.liga starší dorostenky M
18.4. 13:00
AUF019
HC Ostrava - H.Brod
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
21.2. 13:30
AV016
Poruba - Háje
38 : 17
Liga mladší dorostenky M sk.C
21.9. 11:00
AVC001
Poruba - DHK Zora Olomouc B
35 : 17
Liga mladší dorostenky M sk.D
21.9. 09:00
AVD001
Sokol Poruba B - Olomouc
19 : 44
2.liga mladší dorostenky M
18.4. 11:30
AVF019
Zábřeh - H.Brod
30 : 27
14.3. 16:30
AVF009
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
25 : 28
21.2. 15:15
AVF016
Sokol Poruba B - DHK Pardubice
30 : 25
MSL muži
25.4. 10:30
NA059
Klimkovice - Orlová
25 : 22
19.4. 10:30
NA053
Krmelín - Klimkovice
22 : 14
10.4. 18:15
NA050
Orlová "B" - Orlová
19 : 33
MSL starší žáci SKUPINA A
13.9. 11:45
NB002
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
MSL mladší žáci SKUPINA A
13.9. 10:30
NC002
F.-Místek A - Kopřivnice
29 : 15
nezadáno
NC018
Karviná B - Karviná A
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7 - výsledky
video
online
Veselí nad Moravou - HC Zlín
18 : 22
video
online
HC Zlín - Sokol Písek
26 : 23
video
online
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
25 : 25
video
online
HC Zlín - Veselí nad Moravou
28 : 32
video
online
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
video
online
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
32 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.