Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky-čechy
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ivona Fridrichová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
28.9. 14:30
AL008
Třinec - Sokol II.Prostějov
29 : 32
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM017
Hlučín - Rožnov p.R.
28 : 26
2.liga ženy M-A
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 09:00
AUC015
Poruba - HC Ostrava
33 : 12
5.10. 14:00
AUC011
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 24
21.9. 13:00
AUC001
Poruba - Olomouc
23 : 30
2.liga starší dorostenky M
18.4. 13:00
AUF019
HC Ostrava - H.Brod
17 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
21.9. 11:00
AVC001
Poruba - DHK Zora Olomouc B
35 : 17
Liga mladší dorostenky M sk.D
21.9. 09:00
AVD001
Sokol Poruba B - Olomouc
19 : 44
2.liga mladší dorostenky M
18.4. 11:30
AVF019
Zábřeh - H.Brod
30 : 27
14.3. 16:30
AVF009
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
25 : 28
MSL muži
25.4. 10:30
NA059
Klimkovice - Orlová
25 : 22
19.4. 10:30
NA053
Krmelín - Klimkovice
22 : 14
10.4. 18:15
NA050
Orlová "B" - Orlová
19 : 33
MSL starší žáci SKUPINA A
13.9. 11:45
NB002
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
MSL mladší žáci SKUPINA A
13.9. 10:30
NC002
F.-Místek A - Kopřivnice
29 : 15
nezadáno
NC018
Karviná B - Karviná A
23 : 26
MSL starší žáci SKUPINA B
13.9. 09:00
ND002
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
MSL mladší žáci SKUPINA B
25.4. 09:10
NE052
Klimkovice - Paskov
38 : 17
Moravskoslezská liga starší žačky
9.5. 12:45
NJ101
Ostrava-Zábřeh - Poruba
32 : 19
18.4. 10:00
NJ090
HC Ostrava - Hlučín
17 : 28
Moravskoslezská liga mladší žačky
16.5. 10:00
NK106
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
15 : 14
9.5. 11:30
NK101
Sokol Hrabůvka - Poruba
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
video
online
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
video
online
Písek - S.Vršovice
22 : 33
video
online
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
14
11
1
2
406 : 343
23
2
HK Spartak Ústí n.L.
14
9
1
4
377 : 307
19
3
DHK Slavoj Žirovnice
14
8
1
5
294 : 290
17
4
J.Hradec
14
6
2
6
360 : 350
14
5
S.Vršovice
14
7
0
7
365 : 355
14
6
Loko Č.Budějovice
14
5
1
8
357 : 379
11
7
Písek
14
5
0
9
326 : 390
10
8
HC Plzeň
14
2
0
12
322 : 393
4
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
107
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
104
Veronika Šípová
DHK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
28
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
28
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
30
Tereza Dolejšová
DHK Slavoj Žirovnice
22
Simona Březinová
Házená J.Hradec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.