Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ivona Fridrichová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
28.9. 14:30
AL008
Třinec - Sokol II.Prostějov
29 : 32
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM017
Hlučín - Rožnov p.R.
28 : 26
2.liga ženy M-A
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 09:00
AUC015
Poruba - HC Ostrava
33 : 12
5.10. 14:00
AUC011
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 24
21.9. 13:00
AUC001
Poruba - Olomouc
23 : 30
2.liga starší dorostenky M
18.4. 13:00
AUF019
HC Ostrava - H.Brod
17 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
21.9. 11:00
AVC001
Poruba - DHK Zora Olomouc B
35 : 17
Liga mladší dorostenky M sk.D
21.9. 09:00
AVD001
Sokol Poruba B - Olomouc
19 : 44
2.liga mladší dorostenky M
18.4. 11:30
AVF019
Zábřeh - H.Brod
30 : 27
14.3. 16:30
AVF009
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
25 : 28
MSL muži
25.4. 10:30
NA059
Klimkovice - Orlová
25 : 22
19.4. 10:30
NA053
Krmelín - Klimkovice
22 : 14
10.4. 18:15
NA050
Orlová "B" - Orlová
19 : 33
MSL starší žáci SKUPINA A
13.9. 11:45
NB002
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
MSL mladší žáci SKUPINA A
13.9. 10:30
NC002
F.-Místek A - Kopřivnice
29 : 15
nezadáno
NC018
Karviná B - Karviná A
23 : 26
MSL starší žáci SKUPINA B
13.9. 09:00
ND002
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
MSL mladší žáci SKUPINA B
25.4. 09:10
NE052
Klimkovice - Paskov
38 : 17
Moravskoslezská liga starší žačky
9.5. 12:45
NJ101
Ostrava-Zábřeh - Poruba
32 : 19
18.4. 10:00
NJ090
HC Ostrava - Hlučín
17 : 28
Moravskoslezská liga mladší žačky
16.5. 10:00
NK106
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
15 : 14
9.5. 11:30
NK101
Sokol Hrabůvka - Poruba
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.