Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ivona Fridrichová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
28.9. 14:30
AL008
Třinec - Sokol II.Prostějov
29 : 32
Český pohár mužů
31.8. 18:00
AM017
Hlučín - Rožnov p.R.
28 : 26
2.liga ženy M-A
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 09:00
AUC015
Poruba - HC Ostrava
33 : 12
5.10. 14:00
AUC011
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 24
21.9. 13:00
AUC001
Poruba - Olomouc
23 : 30
2.liga starší dorostenky M
18.4. 13:00
AUF019
HC Ostrava - H.Brod
17 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
21.9. 11:00
AVC001
Poruba - DHK Zora Olomouc B
35 : 17
Liga mladší dorostenky M sk.D
21.9. 09:00
AVD001
Sokol Poruba B - Olomouc
19 : 44
2.liga mladší dorostenky M
18.4. 11:30
AVF019
Zábřeh - H.Brod
30 : 27
14.3. 16:30
AVF009
Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
25 : 28
MSL muži
25.4. 10:30
NA059
Klimkovice - Orlová
25 : 22
19.4. 10:30
NA053
Krmelín - Klimkovice
22 : 14
10.4. 18:15
NA050
Orlová "B" - Orlová
19 : 33
MSL starší žáci SKUPINA A
13.9. 11:45
NB002
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
MSL mladší žáci SKUPINA A
13.9. 10:30
NC002
F.-Místek A - Kopřivnice
29 : 15
nezadáno
NC018
Karviná B - Karviná A
23 : 26
MSL starší žáci SKUPINA B
13.9. 09:00
ND002
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
MSL mladší žáci SKUPINA B
25.4. 09:10
NE052
Klimkovice - Paskov
38 : 17
Moravskoslezská liga starší žačky
9.5. 12:45
NJ101
Ostrava-Zábřeh - Poruba
32 : 19
18.4. 10:00
NJ090
HC Ostrava - Hlučín
17 : 28
Moravskoslezská liga mladší žačky
16.5. 10:00
NK106
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
15 : 14
9.5. 11:30
NK101
Sokol Hrabůvka - Poruba
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Sokol Písek
36 : 22
video
online
Iuventa Michalovce - HC Zlín
35 : 21
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
video
online
ŠKP Bratislava - Zora Olomouc
17 : 37
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
video
online
Veselí nad Moravou - Slavia Praha
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
22
18
3
1
672 : 514
39
2
Baník Most
22
17
2
3
635 : 451
36
3
Sokol Poruba
22
17
1
4
620 : 471
35
4
Slavia Praha
22
16
0
6
644 : 519
32
5
Duslo Šaľa
22
12
3
7
660 : 570
27
6
Zora Olomouc
22
10
0
12
570 : 556
20
7
HC Zlín
22
9
1
12
540 : 534
19
8
Slávia Partizánske
22
7
3
12
529 : 533
17
9
Veselí nad Moravou
22
7
2
13
563 : 583
16
10
Sokol Písek
22
7
2
13
507 : 596
16
11
Bemaco Prešov
22
3
1
18
445 : 611
7
12
ŠKP Bratislava
22
0
0
22
383 : 830
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.