Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 10:00
AP153
Háje - DHK B Most
20 : 18
21.3. 08:00
AP151
DHK B Most - Veselí n.M.
16 : 20
2.liga ženy Č
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
Liga Ústeckého kraje starších žáků
8.11. 12:50
SH-104/06
Tygři UL - Loko Louny
12 : 14
8.11. 12:10
SH-104/05
HK Lovosice - HK B Most
26 : 15
8.11. 11:20
SH-104/04
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 8
8.11. 10:40
SH-104/03
HK B Most - Tygři UL
21 : 16
8.11. 09:40
SH-104/02
HK B Most - Loko Louny
10 : 15
8.11. 09:00
SH-104/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 20
4.10. 14:30
SH-102/05
HK B Most - HK Lovosice
16 : 8
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 11:45
SH-102/02
HK B Most - Loko Louny
11 : 15
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:00
SH-101/05
HK Lovosice - Loko Louny
4 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.