Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky-čechy
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 10:00
AP153
Háje - DHK B Most
20 : 18
21.3. 08:00
AP151
DHK B Most - Veselí n.M.
16 : 20
2.liga ženy Č
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
Liga Ústeckého kraje starších žáků
8.11. 12:50
SH-104/06
Tygři UL - Loko Louny
12 : 14
8.11. 12:10
SH-104/05
HK Lovosice - HK B Most
26 : 15
8.11. 11:20
SH-104/04
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 8
8.11. 10:40
SH-104/03
HK B Most - Tygři UL
21 : 16
8.11. 09:40
SH-104/02
HK B Most - Loko Louny
10 : 15
8.11. 09:00
SH-104/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 20
4.10. 14:30
SH-102/05
HK B Most - HK Lovosice
16 : 8
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 11:45
SH-102/02
HK B Most - Loko Louny
11 : 15
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:00
SH-101/05
HK Lovosice - Loko Louny
4 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
video
online
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
video
online
Písek - S.Vršovice
22 : 33
video
online
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
14
11
1
2
406 : 343
23
2
HK Spartak Ústí n.L.
14
9
1
4
377 : 307
19
3
DHK Slavoj Žirovnice
14
8
1
5
294 : 290
17
4
J.Hradec
14
6
2
6
360 : 350
14
5
S.Vršovice
14
7
0
7
365 : 355
14
6
Loko Č.Budějovice
14
5
1
8
357 : 379
11
7
Písek
14
5
0
9
326 : 390
10
8
HC Plzeň
14
2
0
12
322 : 393
4
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
107
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
104
Veronika Šípová
DHK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
28
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
28
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
30
Tereza Dolejšová
DHK Slavoj Žirovnice
22
Simona Březinová
Házená J.Hradec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.