Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
Žákovská liga starších žaček
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 10:00
AP153
Háje - DHK B Most
20 : 18
21.3. 08:00
AP151
DHK B Most - Veselí n.M.
16 : 20
2.liga ženy Č
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
Liga Ústeckého kraje starších žáků
8.11. 12:50
SH-104/06
Tygři UL - Loko Louny
12 : 14
8.11. 12:10
SH-104/05
HK Lovosice - HK B Most
26 : 15
8.11. 11:20
SH-104/04
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 8
8.11. 10:40
SH-104/03
HK B Most - Tygři UL
21 : 16
8.11. 09:40
SH-104/02
HK B Most - Loko Louny
10 : 15
8.11. 09:00
SH-104/01
Tygři UL - HK Lovosice
10 : 20
4.10. 14:30
SH-102/05
HK B Most - HK Lovosice
16 : 8
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 11:45
SH-102/02
HK B Most - Loko Louny
11 : 15
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:00
SH-101/05
HK Lovosice - Loko Louny
4 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.