Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Ústeckého kraje starších žáků
21.9. 10:10
SH-101/04
HK B Most - HK Lovosice
14 : 14
21.9. 08:40
SH-101/02
HK Lovosice - Tygři UL
23 : 8
21.9. 08:00
SH-101/01
HK B Most - Loko Louny
10 : 17
Společná regionální liga starších žákyň
8.5. 15:00
SD-161/10
Liberec - DHK B Most
16 : 20
8.5. 13:00
SD-161/07
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
8.5. 11:40
SD-161/05
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
8.5. 09:00
SD-161/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 15
29.3. 12:20
SD-162/06
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
19 : 16
29.3. 11:00
SD-162/04
Liberec - DHK B Most
11 : 17
29.3. 10:20
SD-162/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
14 : 16
29.3. 09:00
SD-162/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 9
19.10. 13:00
SD-153/07
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
15 : 9
19.10. 11:40
SD-153/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 18
19.10. 10:20
SD-153/03
DHK B Most - Loko Cheb
7 : 10
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
23.5. 12:15
MH-216/06
Loko Louny - Tygři Ústí "A"
13 : 12
23.5. 11:40
MH-216/05
HK B Most - Lovosice A
20 : 13
23.5. 10:55
MH-216/04
Tygři Ústí "A" - HK B Most
6 : 16
23.5. 10:20
MH-216/03
Loko Louny - Lovosice A
6 : 10
23.5. 09:35
MH-216/02
HK B Most - Loko Louny
14 : 4
23.5. 09:00
MH-216/01
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
10 : 15
17.5. 16:55
MH-211/06
HC Žatec - Slovan Varnsdorf
5 : 8
17.5. 16:20
MH-211/05
HK B Most - Loko Louny
14 : 8
17.5. 15:45
MH-211/04
Slovan Varnsdorf - Lovosice A
1 : 18
17.5. 15:10
MH-211/03
HC Žatec - Loko Louny
3 : 23
17.5. 14:35
MH-211/02
Slovan Varnsdorf - HK B Most
2 : 13
17.5. 14:00
MH-211/01
Lovosice A - HC Žatec
19 : 2
22.3. 15:00
MH-212/10
HC Žatec - Slovan Varnsdorf
6 : 3
22.3. 14:20
MH-212/09
Loko Louny - Tygři Ústí "A"
11 : 10
22.3. 13:40
MH-212/08
HC Žatec - Lovosice A
3 : 16
22.3. 13:00
MH-212/07
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
3 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 1-2 - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
video
online
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
video
online
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
24.5. 11:30
video
online
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
27.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.