Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI007
Litovel - Sokol Telnice
31 : 22
1.liga mladší dorostenci
22.2. 14:00
AJ076
Zlín - Sokol Nové Veselí
19 : 28
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 15:00
AL049
Litovel - KP Brno
32 : 26
5.10. 10:45
AL018
TJ Sokol Luhačovice - Třinec
31 : 28
27.9. 13:00
AL007
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
33 : 21
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:55
AO100
TJ Sokol Bělá - Telnice
17 : 24
8.2. 16:00
AO099
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 21
8.2. 13:15
AO096
TJ Sokol Centrum Haná - Kutná Hora
28 : 13
8.2. 11:15
AO094
Telnice - Kutná Hora
20 : 23
8.2. 10:20
AO093
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:30
AP019
Poruba - ZŠ Holečkova
18 : 22
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
2.liga ženy M-A
12.4. 13:00
ATA034
Olomouc - Karviná
22 : 25
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
2.liga ženy M jih
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
2.liga ženy M-sever
24.11. 18:50
ATD022
Olomouc - Paskov
27 : 17
1.liga starší dorostenky
26.4. 13:00
AU038
HK Veselí n.M. - Písek
30 : 30
Liga starší dorostenky M sk.C
26.10. 13:00
AUC019
HK Veselí n.M. - Poruba
29 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.C
8.11. 13:00
AVC020
Bohunice - H.Brod
25 : 32
Liga mladší dorostenky M sk.D
6.12. 09:00
AVD028
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
9.11. 14:00
AVD021
Zlín - Sokol Poruba B
41 : 4
2.liga mladší dorostenky M
22.3. 10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B - SKH Velká n.V.
25 : 24
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
Jihomoravská liga st. žákyň
26.4. 11:00
LG046
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 16
26.10. 09:00
LG028
Veselí n.M. - Hodonín A
28 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
8.11. 11:00
LH032
Bohunice - Nové Bránice
17 : 14
LOLK muži
2.5. 11:30
OA066
Tatran Litovel B - Senice
34 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.