Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Michal Dvořáček
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.11. 18:00
AC038
Zruč n.S. - Chodov B
28 : 26
2.liga muži SVČ
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 13:00
AG115
Jičín - Handball KP Brno
32 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.2. 13:00
AH070
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
22.11. 15:00
AH049
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
20 : 26
19.10. 13:30
AH029
TJ Sokol Úvaly - Třeboň
32 : 27
11.10. 14:00
AH023
Náchod - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.11. 14:00
AJ048
Sokol Nové Veselí - D.Králové
53 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
1.3. 16:00
AK080
Náchod - HK B Most
22 : 32
8.11. 16:00
AK038
TJ Sparta Kutná Hora - HK B Most
22 : 28
11.10. 12:00
AK023
Náchod - Liberec
29 : 35
Český pohár žen
13.9. 09:00
AN017
DHK Pardubice - H.Brod
26 : 22
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:45
AO280
Liberec A - Kutná Hora
26 : 33
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 09:30
AO192
TJ Sokol Centrum Haná - HK B Most
29 : 16
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 17:15
AO150
STM Olomouc - Sokol Nové Veselí A
18 : 17
28.2. 15:25
AO148
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
26 : 23
28.2. 12:40
AO145
Sokol Úvaly A - STM Olomouc
22 : 28
28.2. 09:55
AO142
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Úvaly A
27 : 15
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2.liga ženy M-A
8.3. 17:00
ATA024
DHK Pardubice - Olomouc
35 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.