Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
18.4. 17:00
AA173
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
5.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - HC Zlín
21 : 22
2.4. 19:30
AA157
Sokol Přerov - Ronal Jičín
19 : 40
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
8.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - Tatran Litovel
32 : 28
21.12. 10:30
AA091
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
12.12. 18:30
AA086
Sokol Přerov - HC Zlín
27 : 36
6.12. 18:00
AA081
Ronal Jičín - Cement Hranice
24 : 16
8.11. 18:00
AA057
Gumárny Zubří - HC Zlín
35 : 29
5.11. 18:00
AA051
Sokol Přerov - Tatran Litovel
25 : 35
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 14:30
AA040
Sokol Přerov - Baník OKD Karviná
26 : 33
1.liga muži
11.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
28 : 23
15.2. 17:00
AB072
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
2.liga muži JM
9.5. 19:00
AE128
Brno B - Telnice
34 : 30
22.3. 17:00
AE099
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
1.liga starší dorostenci
28.4. 19:00
AG128
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 15:00
AH114
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
2.liga starší dorostenci M
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
Český pohár mužů
27.11. 19:30
AM053
Bohunice - Zruč n.S.
34 : 17
17.11. 18:30
AM060
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
37 : 27
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN032
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
W.H.I.L.
3.5. 16:00
AW150
HC Zlín - Sokol Písek
26 : 23
4.4. 18:00
AW123
Baník Most - Veselí nad Moravou
31 : 20
13.3. 18:00
AW111
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
22 : 18
7.3. 17:00
AW105
Veselí nad Moravou - HC Zlín
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.