Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK129
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
12.4. 18:00
AK112
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
23 : 26
14.3. 14:30
AK096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 23
4.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
17 : 31
2.liga ženy Č
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
17.4. 19:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
4.10. 16:15
AS018
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
1.liga starší dorostenky
16.5. 15:00
AU049
SVŠ Plzeň - Slavia
36 : 22
20.2. 18:30
AU016
DHK Baník Most - Písek
17 : 32
2.liga mladší dorostenky Č
17.4. 17:00
AVE025
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
24 : 27
21.2. 15:10
AVE016
DHK Baník Most - Písek
36 : 27
15.2. 11:00
AVE011
HK Spartak Ústí n.L. - Loko Č.Budějovice
36 : 26
1.2. 11:00
AVE004
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
video
online
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
361 : 177
20
2
Olomouc
10
8
0
2
368 : 211
16
3
SKH Velká n.V.
10
6
0
4
199 : 223
12
4
Karviná
10
4
0
6
220 : 265
8
5
Sokol Poruba B
10
2
0
8
180 : 298
4
6
Zábřeh
10
0
0
10
172 : 326
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
75
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
75
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Ivana Novobilská
Sokol Poruba B
14
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.