Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK129
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
12.4. 18:00
AK112
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
23 : 26
14.3. 14:30
AK096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 23
4.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
17 : 31
2.liga ženy Č
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
17.4. 19:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
4.10. 16:15
AS018
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
1.liga starší dorostenky
16.5. 15:00
AU049
SVŠ Plzeň - Slavia
36 : 22
20.2. 18:30
AU016
DHK Baník Most - Písek
17 : 32
2.liga mladší dorostenky Č
17.4. 17:00
AVE025
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
24 : 27
21.2. 15:10
AVE016
DHK Baník Most - Písek
36 : 27
15.2. 11:00
AVE011
HK Spartak Ústí n.L. - Loko Č.Budějovice
36 : 26
1.2. 11:00
AVE004
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.