Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
Rozpis soutěže
2.liga ženy MB
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK129
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
12.4. 18:00
AK112
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
23 : 26
14.3. 14:30
AK096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 23
4.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
17 : 31
2.liga ženy Č
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
17.4. 19:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
4.10. 16:15
AS018
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
1.liga starší dorostenky
16.5. 15:00
AU049
SVŠ Plzeň - Slavia
36 : 22
20.2. 18:30
AU016
DHK Baník Most - Písek
17 : 32
2.liga mladší dorostenky Č
17.4. 17:00
AVE025
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
24 : 27
21.2. 15:10
AVE016
DHK Baník Most - Písek
36 : 27
15.2. 11:00
AVE011
HK Spartak Ústí n.L. - Loko Č.Budějovice
36 : 26
1.2. 11:00
AVE004
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-Jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - HK Hodonín
16 : 32
video
online
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
10
8
0
2
255 : 184
16
2
HK Hodonín
10
8
0
2
324 : 198
16
3
SK Velká Bystřice
10
7
0
3
295 : 261
14
4
Ostrava
10
4
0
6
248 : 288
8
5
L.Zubří
10
3
0
7
228 : 278
6
6
TJ Nový Jičín
10
0
0
10
175 : 316
0
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
102
Simona Višňovská
HK Hodonín
75
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
29
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
23
Daniela Miková
HC Ostrava
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Malá
Tatran Bohunice
22
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
20
Daniela Miková
HC Ostrava
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.