Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK129
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
12.4. 18:00
AK112
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
23 : 26
14.3. 14:30
AK096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 23
4.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
17 : 31
2.liga ženy Č
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
17.4. 19:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
4.10. 16:15
AS018
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
1.liga starší dorostenky
16.5. 15:00
AU049
SVŠ Plzeň - Slavia
36 : 22
20.2. 18:30
AU016
DHK Baník Most - Písek
17 : 32
2.liga mladší dorostenky Č
17.4. 17:00
AVE025
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
24 : 27
21.2. 15:10
AVE016
DHK Baník Most - Písek
36 : 27
15.2. 11:00
AVE011
HK Spartak Ústí n.L. - Loko Č.Budějovice
36 : 26
1.2. 11:00
AVE004
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
video
online
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
25 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
281 : 212
19
2
Sokol V. Meziříčí
10
5
1
4
298 : 260
11
3
DHK Pardubice
10
5
1
4
257 : 257
11
4
SK Velká Bystřice
10
5
0
5
240 : 268
10
5
HK Hodonín
10
4
1
5
262 : 272
9
6
Bohunice
10
0
0
10
213 : 282
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
74
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
69
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
39
Natália Csenkeyová
HK Hodonín
26
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
22
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
22
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.