Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
29.11. 13:00
AK059
Liberec - S.Vršovice
41 : 25
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO259
Dukla Praha - Zubří A
23 : 14
2.5. 14:00
AO257
Loko Louny - Dukla Praha
13 : 24
2.5. 12:00
AO255
Dukla Praha - Karviná A
21 : 21
2.5. 10:00
AO253
Karviná A - Zubří A
28 : 21
2.5. 08:00
AO251
Zubří A - Loko Louny
19 : 26
2.liga ženy Č
16.5. 15:00
AS127
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
22.2. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 15:00
AUE033
S.Vršovice - Házená J.Hradec
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
11.4. 13:00
AVE033
S.Vršovice - J.Hradec
25 : 26
Společná regionální liga starších žákyň
8.11. 15:00
SD-154/10
Liberec - DHK B Most
11 : 19
8.11. 13:40
SD-154/08
Liberec - Loko Cheb
13 : 18
8.11. 12:20
SD-154/06
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
17 : 14
8.11. 11:00
SD-154/04
Loko Cheb - DHK B Most
12 : 12
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
1.11. 13:40
MH-204/09
Lovosice A - HC Žatec
10 : 5
1.11. 13:05
MH-204/08
Slovan Varnsdorf - HK B Most
1 : 9
1.11. 11:55
MH-204/06
HC Žatec - HK B Most
6 : 11
1.11. 11:20
MH-204/05
Lovosice A - Slovan Varnsdorf
13 : 1
1.11. 09:35
MH-204/02
HK B Most - Lovosice A
8 : 8
20.9. 14:15
MH-203/10
Slovan Varnsdorf - HK B Most
3 : 7
20.9. 13:05
MH-203/08
Slovan Varnsdorf - Lovosice A
2 : 18
20.9. 11:55
MH-203/06
Loko Louny - Lovosice A
8 : 12
20.9. 11:20
MH-203/05
Tygři Ústí "A" - Slovan Varnsdorf
8 : 4
20.9. 10:45
MH-203/04
Lovosice A - HK B Most
10 : 8
20.9. 09:35
MH-203/02
Lovosice A - Tygři Ústí "A"
16 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.