Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky Morava
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 17:00
AC124
Košutka - Chodov B
32 : 23
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
7.3. 17:00
AC085
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 22
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
15.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 23
16.11. 17:00
AC044
VŠ Plzeň - Milevsko
43 : 16
16.11. 15:00
AC043
Starý Plzenec - Třeboň
25 : 24
27.9. 17:00
AC008
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
2.liga muži SVČ
9.5. 18:00
AD131
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
19.4. 10:00
AD117
HK Lovosice B - Slavia
39 : 27
12.4. 16:00
AD114
Libčice n. Vlt. - Liberec
31 : 25
29.3. 16:00
AD104
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
24 : 27
28.3. 17:00
AD108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
51 : 22
8.3. 10:00
AD090
HK Lovosice B - Ústí n.L.
35 : 20
29.11. 15:00
AD059
Liberec - Slavia
27 : 29
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
26.10. 17:00
AD036
HK Lovosice B - Liberec
38 : 29
1.liga starší dorostenci
19.4. 14:00
AG117
HK Lovosice - Kopřivnice
31 : 13
29.3. 14:00
AG104
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 29
8.3. 14:00
AG090
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
26.10. 15:15
AG036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 24
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH124
TJ Košutka - Chodov
23 : 24
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
27.9. 15:00
AH008
TJ Košutka - ČZ HBC Strakonice 1921
26 : 33
1.liga mladší dorostenci
19.4. 12:00
AJ117
HK Lovosice - Kopřivnice
24 : 28
29.3. 12:00
AJ104
HK Lovosice - D.Králové
29 : 23
8.3. 12:00
AJ090
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
26.10. 13:30
AJ036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
30 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 21
video
online
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
0
1
306 : 219
18
2
HK Hodonín
10
7
0
3
260 : 215
14
3
H.Brod
10
6
0
4
290 : 238
12
4
Sokol V. Meziříčí
10
6
0
4
269 : 243
12
5
TJ Jiskra Otrokovice
10
2
0
8
196 : 288
4
6
HC Ostrava
10
0
0
10
174 : 292
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
73
Barbora Šustková
Sokol Poruba
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Šustková
Sokol Poruba
21
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
16
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.