Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Kupsa
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.2. 15:30
AC070
Milevsko - Č.Budějovice
19 : 27
15.11. 15:00
AC048
Č.Budějovice - Zruč n.S.
26 : 22
25.10. 18:00
AC032
Třeboň - Košutka
26 : 25
11.10. 15:30
AC020
Milevsko - S.Vršovice
15 : 29
4.10. 17:00
AC015
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
1.liga starší dorostenci
6.12. 14:00
AG063
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 30
28.9. 13:00
AG009
Talent Plzeň - Handball KP Brno
35 : 21
2.liga starší dorostenci Č
15.11. 13:00
AH048
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
22 : 21
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
1.liga mladší dorostenci
6.12. 12:00
AJ063
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 25
28.9. 15:00
AJ009
Talent Plzeň - D.Králové
23 : 21
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:20
AP066
J.Hradec - SKH Velká n.V.
22 : 18
8.2. 14:20
AP065
DHK B Most - Zlín A
10 : 31
8.2. 12:40
AP064
SKH Velká n.V. - DHK B Most
20 : 23
8.2. 09:00
AP061
J.Hradec - DHK B Most
19 : 13
2.liga ženy Č
18.10. 17:30
AS020
Milevsko - S.Vršovice B
25 : 20
Liga starší dorostenky Č sk.B
5.10. 17:00
AUB007
Házená J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
25 : 23
2.liga starší dorostenky Č
7.2. 19:00
AUE005
Házená J.Hradec - S.Vršovice
28 : 24
Liga mladší dorostenky Č sk.B
23.11. 11:00
AVB025
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
15.11. 11:00
AVB022
Loko Č.Budějovice - J.Hradec
19 : 16
1.11. 11:00
AVB016
Loko Č.Budějovice - Písek
27 : 17
2.liga mladší dorostenky Č
7.2. 17:00
AVE005
J.Hradec - S.Vršovice
32 : 23
Přebor Prahy žen
3.1. 15:40
BB074
Háje - Astra B
27 : 19
3.1. 13:00
BB060
Astra C - Střešovice S
15 : 26
3.1. 10:20
BB058
Radlice - Praha 4
27 : 23
3.1. 09:00
BB057
Střešovice S - Střešovice A
24 : 18
Společný přebor mladších žákyň
30.5. 15:30
BI143
DHKPardubice - Astra
11 : 7
30.5. 15:00
BI142
Háje - Kobylisy II A
8 : 11
30.5. 14:00
BI140
Háje - DHKPardubice
11 : 8
30.5. 13:30
BI139
Astra - Kobylisy II A
6 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.