Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č sk B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže Liga starší dorostenky Č sk.B
podzim 1 - 1. kolo
21.9.2014
15:00
AUB001
Sokol Písek
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
14.9.2014
17:30
AUB002
Házená Jindřichův Hradec
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
21.9.2014
15:00
AUB003
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim 1 - 2. kolo
27.9.2014
11:00
AUB004
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHC Slavia Praha
Břetislav Jurečka
,
Jiří Špunar
,
27.9.2014
09:00
AUB005
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Kobylisy II
Jaromír Halíř
,
Michal Dvořáček
,
28.9.2014
15:00
AUB006
Sokol Písek
-
Házená Jindřichův Hradec
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
podzim 1 - 3. kolo
5.10.2014
17:00
AUB007
Házená Jindřichův Hradec
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Josef Čapek
,
Tomáš Kupsa
,
5.10.2014
15:00
AUB008
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Písek
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
5.10.2014
13:00
AUB009
DHC Slavia Praha
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Dolejší
,
Michael Haramul
,
podzim 1 - 4. kolo
18.10.2014
11:00
AUB010
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Hanych
,
Petr Kremláček
,
3.10.2014
17:30
AUB011
Sokol Písek
-
DHC Slavia Praha
Jaroslav Průžek
,
Petr Václavík
,
18.10.2014
17:15
AUB012
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Kobylisy II
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
podzim 1 - 5. kolo
25.10.2014
11:00
AUB013
Sokol Kobylisy II
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
26.10.2014
15:00
AUB014
DHC Slavia Praha
-
Házená Jindřichův Hradec
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
25.10.2014
15:00
AUB015
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Písek
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
podzim 2 - 6. kolo
1.11.2014
11:00
AUB016
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Písek
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
2.11.2014
13:00
AUB017
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Házená Jindřichův Hradec
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
2.11.2014
13:00
AUB018
Sokol Kobylisy II
-
DHC Slavia Praha
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
podzim 2 - 7. kolo
9.11.2014
13:00
AUB019
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Miloš Fogl
,
Pavel Blanar
,
9.11.2014
10:00
AUB020
Sokol Kobylisy II
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
9.11.2014
12:30
AUB021
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Písek
Karel Hladký
,
Josef Čapek
,
podzim 2 - 8. kolo
15.11.2014
11:00
AUB022
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Házená Jindřichův Hradec
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
16.11.2014
15:00
AUB023
Sokol Písek
-
Sokol Kobylisy II
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
15.11.2014
09:00
AUB024
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHC Slavia Praha
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
podzim 2 - 9. kolo
22.11.2014
13:00
AUB025
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Novotný
,
Jakub Smékal
,
23.11.2014
15:00
AUB026
DHC Slavia Praha
-
Sokol Písek
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
23.11.2014
13:00
AUB027
Sokol Kobylisy II
-
Házená Jindřichův Hradec
Adam Pospíšil
,
Kateřina Šajnerová
,
podzim 2 - 10. kolo
29.11.2014
16:00
AUB028
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Kobylisy II
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
30.11.2014
12:30
AUB029
Házená Jindřichův Hradec
-
DHC Slavia Praha
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
30.11.2014
15:00
AUB030
Sokol Písek
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.