Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenky M
1.kolo-jaro 1 - 1. kolo
31.1.2015
11:00
AVF001
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SKH Velká n.V.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
1.2.2015
16:45
AVF002
Sokol Poruba B
-
Tatran Bohunice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
1.2.2015
13:00
AVF003
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
1.2.2015
10:15
AVF004
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
1.kolo-jaro 1 - 2. kolo
7.2.2015
15:00
AVF005
SKH Velká n.V.
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Otakar Bujnoch
,
Jan Divácký
,
7.2.2015
13:00
AVF006
TJ Sokol Karviná
-
DHK Zora Olomouc B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
7.2.2015
13:00
AVF007
Tatran Bohunice
-
DHK Pardubice
Milan Letev
,
Patrick Netík
,
8.2.2015
16:00
AVF008
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Poruba B
Roman Bauer
,
Dominik Florián
,
1.kolo-jaro 1 - 3. kolo
14.3.2015
16:30
AVF009
Sokol Poruba B
-
SKH Velká n.V.
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
15.2.2015
13:00
AVF010
DHK Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
15.2.2015
10:15
AVF011
DHK Zora Olomouc B
-
Tatran Bohunice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
11.2.2015
17:00
AVF012
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
1.kolo-jaro 1 - 4. kolo
21.2.2015
11:00
AVF013
SKH Velká n.V.
-
TJ Sokol Karviná
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
21.2.2015
13:00
AVF014
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
22.2.2015
15:00
AVF015
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Zora Olomouc B
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
21.2.2015
15:15
AVF016
Sokol Poruba B
-
DHK Pardubice
Adriana Baronová
,
Petr Jaroň
,
1.kolo-jaro 1 - 5. kolo
28.2.2015
18:00
AVF017
SKH Velká n.V.
-
DHK Pardubice
Adam Burďák
,
Jan Vítek
,
1.3.2015
10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Poruba B
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
18.4.2015
11:30
AVF019
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
14.3.2015
14:00
AVF020
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
1.kolo-jaro 1 - 6. kolo
8.3.2015
16:00
AVF021
SKH Velká n.V.
-
Tatran Bohunice
Adam Burďák
,
Jan Vítek
,
6.3.2015
16:00
AVF022
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Dolejší
,
Adam Beneš
,
7.3.2015
15:00
AVF023
Sokol Poruba B
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
8.3.2015
15:00
AVF024
DHK Pardubice
-
DHK Zora Olomouc B
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
1.kolo-jaro 1 - 7. kolo
22.3.2015
10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B
-
SKH Velká n.V.
Petr Ochmann
,
Josef Škroch
,
21.3.2015
18:00
AVF026
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Pardubice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
18.3.2015
17:00
AVF027
TJ Sokol Karviná
-
Sokol Poruba B
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
21.3.2015
13:00
AVF028
Tatran Bohunice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
2.kolo-jaro 2 - 8. kolo
28.3.2015
15:00
AVF029
SKH Velká n.V.
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
28.3.2015
13:00
AVF030
Tatran Bohunice
-
Sokol Poruba B
Břetislav Jurečka
,
Lucie Zbožínková
,
28.3.2015
14:00
AVF031
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
28.3.2015
12:30
AVF032
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Zora Olomouc B
Zbyněk Horalík
,
Pavel Friedel
,
2.kolo-jaro 2 - 9. kolo
11.4.2015
10:00
AVF033
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
SKH Velká n.V.
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
12.4.2015
10:15
AVF034
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Karviná
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
10.4.2015
17:30
AVF035
DHK Pardubice
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
19.4.2015
11:00
AVF036
Sokol Poruba B
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Zbyněk Horalík
,
Pavel Švidernoch
,
2.kolo-jaro 2 - 10. kolo
25.4.2015
11:00
AVF037
SKH Velká n.V.
-
Sokol Poruba B
Petr Směja
,
Patrick Netík
,
25.4.2015
09:00
AVF038
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Pardubice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
25.4.2015
13:00
AVF039
Tatran Bohunice
-
DHK Zora Olomouc B
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
25.4.2015
13:00
AVF040
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
TJ Sokol Karviná
Michal Paululik
,
Karolína Pavelová
,
2.kolo-jaro 2 - 11. kolo
3.5.2015
13:00
AVF041
TJ Sokol Karviná
-
SKH Velká n.V.
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
2.5.2015
12:30
AVF042
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Tatran Bohunice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
3.5.2015
10:15
AVF043
DHK Zora Olomouc B
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Malinek
,
Michaela Krobothová
,
3.5.2015
15:00
AVF044
DHK Pardubice
-
Sokol Poruba B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
2.kolo-jaro 2 - 12. kolo
8.5.2015
13:00
AVF045
DHK Pardubice
-
SKH Velká n.V.
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
10.5.2015
09:00
AVF046
Sokol Poruba B
-
DHK Zora Olomouc B
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
10.5.2015
15:00
AVF047
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
9.5.2015
13:00
AVF048
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
Patrick Netík
,
Josef Škroch
,
2.kolo-jaro 2 - 13. kolo
17.5.2015
12:00
AVF049
Tatran Bohunice
-
SKH Velká n.V.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
7.3.2015
11:00
AVF050
TJ Sokol Karviná
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Svítek
,
Jan Vitner
,
16.5.2015
16:00
AVF051
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Sokol Poruba B
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
17.5.2015
10:15
AVF052
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Pardubice
Pavel Malinek
,
Jaroslava Směšná
,
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo
24.5.2015
11:00
AVF053
SKH Velká n.V.
-
DHK Zora Olomouc B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.3.2015
10:00
AVF054
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
20.5.2015
17:15
AVF055
Sokol Poruba B
-
TJ Sokol Karviná
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
23.5.2015
15:00
AVF056
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Tatran Bohunice
Adam Beneš
,
Zdeněk Tůma
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.