Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lubomír Krejčíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
9.5. 15:00
AA175
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
19.4. 11:00
AA174
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
18.4. 17:00
AA173
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
5.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - HC Zlín
21 : 22
4.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - HC Zlín
29 : 25
29.3. 11:00
AA156
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.3. 18:00
AA154
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
28.2. 17:00
AA117
Tatran Litovel - Sokol Přerov
37 : 21
22.2. 17:00
AA113
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
34 : 22
14.2. 17:00
AA104
Tatran Litovel - A.S.A. Lovosice
24 : 35
8.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - Tatran Litovel
32 : 28
21.12. 10:30
AA091
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
29 : 22
13.12. 17:00
AA090
Tatran Litovel - Gumárny Zubří
31 : 23
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
29.11. 17:00
AA077
Tatran Litovel - Ronal Jičín
20 : 27
26.11. 18:00
AA069
Dukla Praha - Tatran Litovel
35 : 26
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
8.11. 17:00
AA058
Tatran Litovel - KP Brno
24 : 29
5.11. 18:00
AA051
Sokol Přerov - Tatran Litovel
25 : 35
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
18.10. 17:00
AA038
A.S.A. Lovosice - Tatran Litovel
23 : 24
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
4.10. 17:00
AA025
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
27.9. 18:00
AA024
Gumárny Zubří - Tatran Litovel
35 : 20
20.9. 17:00
AA014
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.9. 17:00
AA011
Ronal Jičín - Tatran Litovel
20 : 18
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM067
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26 : 30
1.liga starší dorostenky
24.5. 15:00
AU053
Slavia - Olomouc
19 : 32
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.