Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže Liga mladší dorostenky Č sk.A
podzim 1 - 1. kolo
21.9.2014
14:00
AVA001
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
20.9.2014
15:00
AVA002
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
21.9.2014
09:00
AVA003
HC Plzeň
-
DHC Plzeň
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
podzim 1 - 2. kolo
27.9.2014
12:30
AVA004
DHK Baník Most
-
DHC Plzeň
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
28.9.2014
10:30
AVA005
HC Háje
-
HC Plzeň
Ondřej Harbich
,
Tomáš Tomeš
,
28.9.2014
14:00
AVA006
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Tomáš Kozler
,
Daniela Radová
,
podzim 1 - 3. kolo
5.10.2014
10:00
AVA007
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most
Jan Špaček
,
Jaroslav Lorenc
,
5.10.2014
09:30
AVA008
HC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Pavla Eiseltová
,
Petr Sláma
,
5.10.2014
16:00
AVA009
DHC Plzeň
-
HC Háje
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
podzim 1 - 4. kolo
18.10.2014
12:30
AVA010
DHK Baník Most
-
HC Háje
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
18.10.2014
09:00
AVA011
Sokol Vršovice
-
DHC Plzeň
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
18.10.2014
15:00
AVA012
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Plzeň
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
podzim 1 - 5. kolo
26.10.2014
12:30
AVA013
HC Plzeň
-
DHK Baník Most
Tomáš Kozler
,
Daniela Radová
,
28.10.2014
16:00
AVA014
DHC Plzeň
-
HK Spartak Ústí n.L.
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
25.10.2014
10:30
AVA015
HC Háje
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
podzim 2 - 6. kolo
1.11.2014
15:00
AVA016
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
1.11.2014
10:30
AVA017
HC Háje
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
1.11.2014
16:00
AVA018
DHC Plzeň
-
HC Plzeň
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
podzim 2 - 7. kolo
17.11.2014
16:00
AVA019
DHC Plzeň
-
DHK Baník Most
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
8.11.2014
09:00
AVA020
HC Plzeň
-
HC Háje
Jan Kříženecký
,
Petr Václavík
,
9.11.2014
10:30
AVA021
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Václav Škarda
,
Jiří Žďárský
,
podzim 2 - 8. kolo
15.11.2014
12:30
AVA022
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
15.11.2014
14:30
AVA023
Sokol Vršovice
-
HC Plzeň
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
15.11.2014
10:30
AVA024
HC Háje
-
DHC Plzeň
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
podzim 2 - 9. kolo
22.11.2014
10:30
AVA025
HC Háje
-
DHK Baník Most
Martin Tůma
,
Kateřina Šajnerová
,
23.11.2014
16:00
AVA026
DHC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
22.11.2014
12:30
AVA027
HC Plzeň
-
HK Spartak Ústí n.L.
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
podzim 2 - 10. kolo
30.11.2014
12:30
AVA028
DHK Baník Most
-
HC Plzeň
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
30.11.2014
16:00
AVA029
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Plzeň
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
30.11.2014
14:00
AVA030
Sokol Vršovice
-
HC Háje
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.