Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
14.9. 17:00
AN019
Olomouc - Bohunice
24 : 23
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
11.4. 18:00
AP240
Poruba - Bohunice
11 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 12:00
AP234
Bohunice - Veselí n.M.
14 : 23
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 11:40
AP165
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
8.2. 15:30
AP099
Bohunice - DHC Plzeň A
14 : 19
8.2. 11:40
AP095
Havl. Brod A - Bohunice
19 : 11
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:00
AP028
Bohunice - DHK B Most
14 : 17
18.1. 13:00
AP026
Ivančice - Bohunice
26 : 17
18.1. 11:00
AP024
Slavia - Bohunice
24 : 3
18.1. 09:00
AP022
Bohunice - Kobylisy II
6 : 17
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
12.4. 16:00
ATB035
TJ Nový Jičín - Bohunice
15 : 22
28.3. 15:00
ATB030
Bohunice - L.Zubří
27 : 22
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
29.11. 18:00
ATC028
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
22.11. 15:00
ATC027
Bohunice - DHK Pardubice
23 : 27
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.