Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Voženílek
Mateřský klub
DHK Pardubice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 16:00
AP269
DHK Pardubice A - DHK B Most
22 : 24
1.5. 14:00
AP267
Poruba - DHK Pardubice A
17 : 29
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:00
AP211
Zlín A - DHK Pardubice A
26 : 10
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 08:00
AP171
DHK Pardubice A - Žirovnice
18 : 14
28.2. 16:30
AP110
DHK Pardubice A - Bohunice
13 : 18
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 10:20
AP083
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 12:00
AP045
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
18.1. 09:00
AP042
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 15:00
AVC029
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
22.11. 13:00
AVC027
Bohunice - DHK Pardubice
26 : 20
16.11. 10:15
AVC022
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 24
9.11. 13:00
AVC021
DHK Pardubice - Poruba
17 : 38
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
28.9. 15:00
AVC006
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 10:15
AVF052
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
22.3. 10:00
AVF054
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
15.2. 13:00
AVF010
DHK Pardubice - H.Brod
20 : 28
1.2. 13:00
AVF003
DHK Pardubice - Karviná
23 : 19
jaro - přebor starších žákyň
18.4. 14:30
CZ012
DHK Pardubice A - TJ Sokol Bělá
18 : 11
18.4. 13:10
CZ011
TJ Turnov - DHK Pardubice A
7 : 12
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.