Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavla Krestová
Post
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
66
Starty
2.liga ženy M-A
24.05. [ATA054]
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
3 branek
01.05. [ATA042]
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
0 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
3 branek
11.04. [ATA033]
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
6 branek
27.03. [ATA032]
Paskov - Olomouc
23 : 23
7 branek
21.03. [ATA026]
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
2 branek
22.02. [ATA014]
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
4 branek
13.02. [ATA012]
Paskov - Karviná
15 : 25
4 branek
07.02. [ATA005]
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
3 branek
01.02. [ATA004]
Olomouc - Paskov
24 : 24
4 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
10 branek
24.11. [ATD022]
Olomouc - Paskov
27 : 17
4 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
3 branek
01.11. [ATD017]
Paskov - Karviná
16 : 28
0 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
6 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
3 branek
12.10. [ATD006]
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
4 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
0 branek
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.