Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavla Krestová
Post
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
66
Starty
2.liga ženy M-A
24.05. [ATA054]
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
3 branek
01.05. [ATA042]
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
0 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
3 branek
11.04. [ATA033]
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
6 branek
27.03. [ATA032]
Paskov - Olomouc
23 : 23
7 branek
21.03. [ATA026]
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
2 branek
22.02. [ATA014]
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
4 branek
13.02. [ATA012]
Paskov - Karviná
15 : 25
4 branek
07.02. [ATA005]
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
3 branek
01.02. [ATA004]
Olomouc - Paskov
24 : 24
4 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
10 branek
24.11. [ATD022]
Olomouc - Paskov
27 : 17
4 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
3 branek
01.11. [ATD017]
Paskov - Karviná
16 : 28
0 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
6 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
3 branek
12.10. [ATD006]
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
4 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
0 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.