Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavla Janečková
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
212
Starty
Český pohár žen
07.09. [AN008]
Střešovice A - Ústí n.L.
17 : 14
4 branek
1.liga ženy
25.04. [AR160]
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
4 branek
11.04. [AR149]
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
6 branek
29.03. [AR147]
J.Hradec - Kobylisy
24 : 31
5 branek
21.02. [AR118]
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
4 branek
14.02. [AR108]
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
3 branek
08.02. [AR103]
Kobylisy - Most B
29 : 20
1 branek
31.01. [AR095]
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
1 branek
17.11. [AR056]
Kobylisy - J.Hradec
22 : 22
3 branek
01.11. [AR042]
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
2 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
28 : 18
2 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS131]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
15 branek
09.05. [AS123]
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
11 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
9 branek
25.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
24 : 20
10 branek
17.04. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
10 branek
12.04. [AS105]
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
8 branek
28.03. [AS101]
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
8 branek
08.03. [AS090]
Astra - Ústí n.L.
20 : 19
6 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
13 branek
22.02. [AS078]
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
7 branek
07.12. [AS065]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
9 branek
30.11. [AS057]
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
10 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
8 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
11 branek
08.11. [AS039]
Strakonice - Ústí n.L.
19 : 15
8 branek
02.11. [AS035]
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
8 branek
25.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
5 branek
18.10. [AS024]
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
6 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
7 branek
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
video
online
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
31 : 37
video
online
Sokol Písek - Slavia Praha
19 : 32
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.