Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Markéta Remetančíková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
141
Starty
Český pohár žen
14.09. [AN018]
Karviná - Otrokovice
22 : 25
6 branek
06.09. [AN010]
L.Zubří - Karviná
20 : 26
7 branek
2.liga ženy M-A
10.05. [ATA048]
HK Ivančice - Karviná
35 : 20
9 branek
03.05. [ATA041]
Karviná - Sokol V. Meziříčí
19 : 22
5 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
5 branek
12.04. [ATA034]
Olomouc - Karviná
22 : 25
9 branek
28.03. [ATA031]
Karviná - DHK Pardubice
22 : 20
8 branek
01.03. [ATA006]
Karviná - Olomouc
22 : 18
9 branek
28.02. [ATA020]
Karviná - HK Ivančice
23 : 18
8 branek
22.02. [ATA013]
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
6 branek
01.02. [ATA003]
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
7 branek
2.liga ženy M-sever
22.11. [ATD025]
Karviná - Olomouc
30 : 20
2 branek
15.11. [ATD024]
Karviná - L.Zubří
27 : 14
4 branek
09.11. [ATD020]
Ostrava - Karviná
23 : 32
8 branek
01.11. [ATD017]
Paskov - Karviná
16 : 28
8 branek
19.10. [ATD010]
Olomouc - Karviná
22 : 28
11 branek
05.10. [ATD009]
L.Zubří - Karviná
27 : 34
10 branek
28.09. [ATD005]
Karviná - Ostrava
34 : 17
13 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
6 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.