Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Eliška Zívalová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
31
Starty
2.liga ženy Č
17.05. [AS067]
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
2 branek
16.05. [AS127]
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
1 branek
26.04. [AS109]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
6 branek
11.04. [AS103]
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
2 branek
29.03. [AS097]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
4 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
6 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
1 branek
22.02. [AS073]
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
0 branek
06.12. [AS061]
Strakonice - Loko Cheb
36 : 23
1 branek
22.11. [AS049]
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
0 branek
15.11. [AS043]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
5 branek
08.11. [AS037]
Kobylisy B - Loko Cheb
36 : 24
0 branek
01.11. [AS031]
Loko Cheb - Milevsko
25 : 22
3 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
0 branek
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.