Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Karla Líkařová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
39
Starty
Český pohár žen
31.08. [AN003]
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
1 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS129]
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
3 branek
09.05. [AS124]
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
2 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
2 branek
25.04. [AS111]
TJ Sokol Bělá - Turnov
24 : 10
5 branek
28.03. [AS098]
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
23 : 14
1 branek
21.03. [AS096]
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
1 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
5 branek
21.02. [AS074]
Strakonice - TJ Sokol Bělá
24 : 24
2 branek
14.02. [AS071]
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
3 branek
06.12. [AS063]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
32 : 19
4 branek
30.11. [AS058]
Astra - TJ Sokol Bělá
22 : 27
2 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
2 branek
15.11. [AS045]
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
0 branek
02.11. [AS032]
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
15 : 25
3 branek
25.10. [AS030]
TJ Sokol Bělá - Milevsko
26 : 16
3 branek
27.09. [AS008]
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
0 branek
21.09. [AS005]
SVŠ Plzeň A - TJ Sokol Bělá
28 : 21
0 branek
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.