Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Nela Martincová
Post
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
7
Starty
2.liga ženy M-A
24.05. [ATA054]
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
0 branek
01.05. [ATA042]
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
1 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
2 branek
11.04. [ATA033]
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
0 branek
27.03. [ATA032]
Paskov - Olomouc
23 : 23
0 branek
22.02. [ATA014]
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
0 branek
13.02. [ATA012]
Paskov - Karviná
15 : 25
0 branek
01.02. [ATA004]
Olomouc - Paskov
24 : 24
0 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
1 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
0 branek
08.11. [ATD021]
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
2 branek
01.11. [ATD017]
Paskov - Karviná
16 : 28
0 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
0 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
0 branek
12.10. [ATD006]
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
0 branek
04.10. [ATD007]
Paskov - Olomouc
25 : 24
1 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
0 branek
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.