Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petra Seidlerová
Post
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
16
Starty
2.liga ženy M-A
24.05. [ATA054]
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
1 branek
01.05. [ATA042]
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
3 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
1 branek
11.04. [ATA033]
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
0 branek
27.03. [ATA032]
Paskov - Olomouc
23 : 23
1 branek
21.03. [ATA026]
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
1 branek
22.02. [ATA014]
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
0 branek
13.02. [ATA012]
Paskov - Karviná
15 : 25
0 branek
07.02. [ATA005]
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
1 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
2 branek
24.11. [ATD022]
Olomouc - Paskov
27 : 17
0 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
0 branek
08.11. [ATD021]
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
3 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
1 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
2 branek
12.10. [ATD006]
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
0 branek
04.10. [ATD007]
Paskov - Olomouc
25 : 24
0 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
0 branek
Předchozí kola
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
S.Vršovice - Baník Most
20 : 36
video
online
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
video
online
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
video
online
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
video
online
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
video
online
J.Hradec - Kobylisy
23 : 20
video
online
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.